Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.
Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.
testek
92 Posty

()
Gaduła
Tacy ciemni jak ty ?
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
ja tam tez ciemnych nie cierpie
Zgłoś wpis
682 Posty
anna ...
(wiedzma)
Latający Holender
rasizm,nietolerancja, nienawiść, głupota, dużo można o tym mówić,ale najładniej o tym jeden pan zaśpiewał
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
Ja tam rasistą nie jestem-ale juz kupiłem martenowski piecyk wiec jak cós czarnego to ja chętnie przepale w kominie hehehehe...pozdrówki
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Wiedzma Czesio rulezzz ale nie spodziewaj sie po kolku i innych antczakach
ze cos z tego chlopak zakumaja
Pozdrowka
Zgłoś wpis
750 Postów
Latający Holender
Panie IDR oo sorki tzn marku pisz za siebie a o innych sie nie przejmuj bo ci "inni"to moze bardziej kumaci niz myslisz
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Masz racje Wiedzmo, tak jak opisal to ten jeden pan odzwierciedla cala istote tego jakze nikczemnego zjawiska, ale nie wystarczy sie dziwic , warto cos czynic chociaz swiata nie zmienimy...
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
Mareczku Ty chyba nie wiesz co to inteligencja jest co???? bez zbednych komentarzy -prosze Cie ...poza tym jak piszesz wyrazy Angielskie sprawdz ich pisownie buraczyno jeden....taki z Ciebie kozaczyna ,a dotknij pało brodą łokcia!!!!!! hehe nie dasz rady co??? Tak samo nie dasz rady cieniasku ani mi-ani Kołkowi...więc nie sap obrońco turasów,brudasów i całej mniejszości bo większości nie dasz rady...WHITE POWER!!!!!!!czarnuchu!!!!!wyblakły!!!!
Zgłoś wpis

()
Początkujacy
Gratulacje dla rodzicow antczak
Zgłoś wpis
82 Posty
arek Antczak
(Antczak)
Gaduła
Goń się Anusiak
Zgłoś wpis


Bliżej nas